Home
Actueel
Gedragsregels
Competitiereglement
Wintercompetitie2018
Clubkampioenschappen
Zomercompetitie
Vrijdagmiddagbridge
Fotoalbum
Jaarprogramma
Bestuur
Ledenlijst
Contributie
Interessante links
afmelden/Contact TC


Sinds 1 september 2009 waren er
bezoekers op deze site

3 

Vrijdagmiddagbridge

 

 Klik op de betreffende link voor de eind of tussenstand

2e ronde seizoen 2018-2019 serie 1 t/m 2

1e ronde seizoen 2018-2019 serie 1 t/m 10

 

EINDSTAND seizoen 2017-2018

3e ronde seizoen 2017-2018 serie 1 t/m 10

2e ronde seizoen 2017-2018 serie 1 t/m 10

1e ronde seizoen 2017-2018 serie 1 t/m 10

 

eindstand seizoen 2016-2017

3e ronde seizoen 2016/2017 eindstand

2e ronde seizoen 2016/2017 eindstand

1e ronde seizoen 2016/2017 eindstand

 

EINDSTAND seizoen 2015-2016

3e ronde seizoen 2015/2016 eindstand

2e ronde seizoen 2015/2016 eindstand

1e ronde seizoen 2015/2016 eindstand

 

3e ronde seizoen 2014/2015

2e ronde seizoen 2014/2015

1e ronde seizoen 2014/2015

 

EINDSTAND seizoen 2013/2014

3e ronde seizoen 2013/2014

2e ronde seizoen 2013/2014

1e ronde seizoen 2013/2014

 

EINDSTAND seizoen 2012/2013

3e ronde seizoen 2012/2013

2e ronde seizoen 2012/2013

1e ronde seizoen 2012/2013

 

EINDSTAND seizoen 2011/2012

4e ronde seizoen 2011/2012

3e ronde seizoen 2011/2012

2e ronde seizoen 2011/2012 

1e ronde seizoen 2011/2012

 

 

 

 

 TOTAALUITSLAGEN VRIJDAGMIDDAGPeriode 17-09-2010/26-08-2011  
              
totaal 38 wedstrijden ; minimale deelname 23 wedstrijden ;correctie 0,1 % per extra wedstrijd
              
  1e ronde%wedstr2e ronde%wedstr3e ronde%wedstr4e ronde%wedstrtot gem.%tot wedstrcorr > 21totaal%
1Jan Hesen56,05656,27960,89858,33357,88260,8058,68
2Ton Hillen55,53856,27961,73755,63857,12321,4058,52
3Ine Rienties51,74853,01947,05755,63451,53281,0052,53
4Ria Peeters52,29651,43847,94955,63451,08270,9051,98
5Mia Caris53,13951,42847,48949,82750,47331,5051,97
6Wil Jacobs53,13951,42847,48948,75850,20341,6051,80
7Jan Geelen50,461049,341050,94943,39748,89361,8050,69
8Har Geelen50,17848,60950,64642,50648,19291,1049,29
9Peter Schmitz49,30945,96746,64749,82748,02301,2049,22
10Bep Pouls44,65846,26848,09853,00447,29281,0048,29
11Har Boonen48,5747,53946,49746,25447,32270,9048,22
12Nellie Deckers42,34646,03947,28750,25346,00250,7046,70
13James Parson39,89646,98549,80746,04645,80240,6046,40
14Janine v. Duuren39,89646,98549,80746,04645,80240,6046,40
15Henny Schmitz51,51447,60549,05652,08650,0421 50,04
16Wim Hermans58,73344,96950,458  49,2220 49,22
17Thera de Veer45,21251,87347,27652,03849,7819 49,78
18Jac Pouls56,55445,06849,987  49,2919 49,29
19Dide Derikx49,46648,69647,845  48,7117 48,71
20Hans Veelen53,79552,94958,751  53,6115 53,61
21Piet Manders  48,16849,867  48,9515 48,95
22Lou Driessen47,35347,73945,942  47,3914 47,39
23Peter Wollaert47,76446,78250,69645,00148,7513 48,75
24Peter Peters  48,87848,854  48,8612 48,86
25Luus Veelen55,97352,37858,751  53,8012 53,80
26Madelon Windhorst57,26259,76656,373  58,3811 58,38
27Gerrit Derikx54,24451,94353,564  53,3711 53,37
28Karin Wollaert46,85446,78251,04445,00148,1911 48,19
29Leny Smolenaars54,69259,03554,703  56,8610 56,86
30Corrie Pijpers48,3445,44348,313  47,4510 47,45
31Rita vd Heide  49,04448,485  48,739 48,73
32An Geelen47,5156,00151,56348,75151,166 51,16
33Leny Bongers 45,212  47,194  46,536 46,53
34Wim Smeets52,172  55,00160,00255,875 55,87
35Marian Berden50,83149,83341,671  48,405 48,40
36Wiel Sijben43,13146,783    45,874 45,87
37Cecile Claes52,50159,72155,001  55,743 55,74
38Ruud Windhorst 49,00154,791  51,902 51,90
39Mariet Windhorst 49,00154,791  51,902 51,90
40Louis Berden  55,50141,671  48,592 48,59
41Rina v. Heusden48,961      48,961 48,96
42Jo Slaats42,191      42,191 42,19
43Hetty Ijf    39,511  39,511 39,51
   166 222 196 96 680